To miejsce stworzone z miłości do architektury i natury. Tutaj Tatry Bielskie, Zachodnie i Wysokie tworzą zapierającą dech w piersiach panoramę. Ogromne okna naszego domu dają poczucie nieustannej bliskości gór.

To miejsce dla miłośników wschodów słońca, którzy prosto z łóżka mogą obserwować pierwsze promienie rozświetlające szczyty gór i wielbicieli zachodów, którzy z kieliszkiem wina w ręku będą grzać się przy kominku kontemplując światło chowające się za pagórkami.

To miejsce dla wszystkich, którzy w minimalizmie i bliskości natury odnajdują piękno i wewnętrzną harmonię.

Budynek jest nowocześnie urządzony i bardzo dobrze wyposażony. Dom posiada w pełni wyposażoną kuchnię do przygotowania posiłków we własnym zakresie. Do dyspozycji jest czteropalnikowa płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa z funkcją termoobiegu, lodówka z zamrażarką, zmywarka, czajnik elektryczny oraz komplet naczyń i garnków. Salon jest przestronny z dużą, wygodną sofą, telewizorem i sprzętem muzycznym typu soundbar. 

Dom jest ogrzewany ekologicznym, automatycznie rozpalającym się kominkiem na pellet. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z internetu oraz prywatnego parkingu na dwa samochody.

 

Nasz dom przeznaczony jest dla 6 osób dorosłych lub 8 osób, gdy w skład wchodzi minimum dwójka dzieci. 

Na parterze znajduje się: 

przestronny salon z jadalnią, kuchnia, łazienka z prysznicem. 

Na piętrze są: 

dwie sypialnie (każda wyposażona w podwójne łóżko, łóżko pojedyńcze i rozkładaną dostawkę), łazienka z prysznicem, przedpokój z obszerną komodą na swobodne rozpakowanie bagaży.

Close Menu